ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Четвртиот по ред семинар Математика и примени 2019

Од 13ти до 14ти декември во просториите на Природно математичкиот факултет се оддржа четвртиот по ред семинар Математика и примени 2019. На истиот присуствуваа наставничките по математика Весна Јакимовска, Дара Драгановска и Елена Златкова.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не