ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Бутелски џивџанчиња

На денешниот детски фестивал, кој се одржа во Општина Бутел,” настапија и нашите ученички Анастасија Кекеновска V-г и Тамара Ивановска V-б.

https://www.facebook.com/100000688775573/videos/pcb.4487897057926591/410579207129814

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не