ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Денес, 26 Октомври 2022 г. учениците од нашето училиште гостуваа на ЅВОН – МРТВ претставувајќи ги успешно СУА и вонучилишните активности.

 
 
 
 
 
 
 

 
 

 

 

 
 

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не