ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Светскиот ден на учителите

Учениците од нашето училиште го одбележаа Светскиот ден на учителите

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не