ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Преуредување на училишниот двор

         Градоначалникот Велимир Смилевски ги реализира ветувањата за преуредување на училишниот двор по терк на потребите на учениците.
         Идеите преточени на хартија добија и реализација.
Важноста од потребите на учениците причинува задоволство кога ќе се реализираат. Зборовите на градоначалникот на заедничките средби ни се врежаа на сите ,,Рамноправно одлучување за себе и другите ќе не научи да мислиме и работиме во интерес на сите!,,Браво!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не