ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

7 начини како да го спречиме ширењето на корона вирусот. Да ги следиме советите од Светската здравствена организација.

https://www.facebook.com/filipce.venko/videos/560749268126831/

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не