ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Хуманитарен базар за Филип организиран од општина Бутел

Хуманитарен базар за Филип организиран од општина Бутел и градоначалникот Велимир Смилевски.Нашето училиште учествуваше со свој штанд и даде придонес во акцијата.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не