ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

22 септември -Првиот ден на есента

Членовите на ликовната секција од III б одд.  го одбележаа пристигнувањето на есента. Одговорен наставник – Магдалена Андонова

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не