ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

22 Март – Светскиот ден на водата

Учениците од II г одделение со своите цртежи го одбележаа 22 Март – Светскиот ден на водата

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не