ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Oбразовна програма

Почитувани родители.
Утре понеделник на МТВ од 10:30 до 13 часот ќе се емитува образовна програма за 1,2,3 и 4 одделение.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не