ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

22 септември -Првиот ден на есента

Членовите на ликовната секција од III б одд.  го одбележаа пристигнувањето на есента. Одговорен наставник – Магдалена Андонова

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не