ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

22 Март – Светскиот ден на водата

Учениците од II г одделение со своите цртежи го одбележаа 22 Март – Светскиот ден на водата

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не