ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Училишен правобранител

Драги ученици, на овој линк погледнете ја презентацијата и заинтересираните ученици

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не