ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учество на нашите млади екологисти со презентација на здрава храна, драматизација и ритмички точки во емисијата,,Ѕвон” на МРТ.Гледајте на 25.11.2019 !

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не