ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Четвртиот по ред семинар Математика и примени 2019

Од 13ти до 14ти декември во просториите на Природно математичкиот факултет се оддржа четвртиот по ред семинар Математика и примени 2019. На истиот присуствуваа наставничките по математика Весна Јакимовска, Дара Драгановска и Елена Златкова.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не