ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Училишниот психолог Попоска Марица на 28.02.2020 година беше дел од работната средба на психолози на град Скопје на тема„ Механизми на насилство-агресија на дело“

Училишниот психолог Попоска Марица на 28.02.2020 година беше дел од работната средба на психолози на град Скопје на тема„ Механизми на насилство-агресија на дело“ каде со примери од секојдневието во училишниот живот изнаоѓаа начини за спречување на агресијата која допринесува за појава на насилство.Ние продолжуваме со проектот за спречување на агресијата и насилството во училиштата.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не