ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Училишен правобранител

Драги ученици, на овој линк погледнете ја презентацијата и заинтересираните ученици

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
ноември 2021
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Следете не