ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учество на училишна квизотека

Повторно најдобри !!!
Учениците од нашето училиште под менторство на наставниците Дарко Костенцов и Ване Ѓорговски успешно влегоа во потесниот круг во квизот на општи знаења во организација на ДКЦ ,, Карпош”.

 

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не