ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Со својата креативност, првачињата од Iг одделение го одбележаа Денот на планетата Земја.

22.04.2021 година

Со својата креативност, првачињата од Iг го одбележаа Денот на планетата Земја.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не