ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Седете дома, за поубава пролет!

ВОЗДРЖИ СЕ СЕГА, ЗА ДА ИМАМЕ УБАВА ПРОЛЕТ ПОДОЦНА☀️

Се приклучуваме кон информативната кампања за COVID-19😷 и се надоврзуваме кон графичките прикази за превентивните мерки на @cardula007.

💚

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не