ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Регионалниот натпревар по хемија

Резултати од Регионалниот натпревар по хемија:
Филип Тарчуговски освои трета награда и обезбеди пласман за државен натпревар
Надја Цигулевска освои трета награда и обезбеди пласман за државен натпревар
и Теодор Илија Глигоровски доби пофалница за учеството
ментор :Лилјана Трајкова професор по хемија

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не