ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Професорот по одделенска настава Валентина Јоцевска одржа отворен час за повторување на расказ “Препирка”

Денес 25.02.2020 година професорот по одделенска настава Валентина Јоцевска одржа отворен час за повторување на расказ “Препирка” по македонски јазик со употреба на наставни техники и примена на ИКТ пред колегите од активот на одделенска настава за реализација на програмата за професионално усовршување.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не