ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Прием на првачиња

Тато ме вика прволаче маче, ете ја мама од радост си плаче. Денеска јас станав прваче не носам веќе петки на раче…” Со среќа првачиња мили.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не