ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Предавање на тема “Превенција од насилство”

Денес 24.02.2020 година претставници од СВР Скопје во нашето училиште одржаа предавање на тема “Превенција од насилство” со учениците од девето одделение.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не