ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Подготовка за големиот христијански празник Велигден.

Подготовка за големиот христијански празник Велигден. Изработка на велигденски јајца-печат компир и велигденски дрвца. Учениците од прво б, со физички присуство и онлајн настава.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не