ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Подготвени да го одбележиме големиот христијански празник Велигден.

Честит празник ви посакуваат членовите на ликовната секција од I до V одд.

Одговорни наставници: Олгица Џоровска, Магдалена Андонова и Елена Ј. Терзиевска.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не