ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Побезбеден интернет

За побезбесен интернет во соработка со невладина организација “Подготвеност за Европа” на 29 Октомври како домаќини, нашите ученици  и наставничката по информатика Билјана С. Антовска, беше одржана работилница во нашето училиште.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
ноември 2021
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Следете не