ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

План и протокол за постапување на ООУ„Ацо Шопов“ за реализација на воспитно-образовниот процес со физичко присуство на учениците во учебната 2021/2022 година

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не