ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележување на 22 Март Светскиот ден на водата

Одбележување на 22 Март Светскиот ден на водата, со учениците од 2б одд. БЕЗ ВОДА НЕМА ЖИВОТ

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не