ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележување на Св. Климен Охридски со учениците од 2б одделение и наставничката Марија Ангелова

Одбележување на Св. Климен Охридски со учениците од 2б одделение и наставничката Марија Ангелова

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не