ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележување на Денот на Обединетите Нации – 24 октомври Англискиот клуб во ООУ ,,Ацо Шопов”, Скопје

Одбележување на Денот на Обединетите Нации – 24 октомври
Англискиот клуб во ООУ ,,Ацо Шопов”, Скопје

United nations
Untitled3
Untitled1
Untitled

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не