ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележувањето на Детската недела првачињата

На 9.10.2019 по повод одбележувањето на Детската недела првачињата од I б одделение заедно со своите наставнички ја посетија Градската библиотека ,, Браќа Миладиновци” и се запознаа со работата на оваа установа и значењето на книгата.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не