ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележан денот на раѓањето на нашиот патрон Ацо Шопов со литературно читање и предавање за учениците

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не