ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на промоција на хумани вредности

Учениците од ООУ„Ацо Шопов“- Скопје учествуваа во активностите по повод недела на промоција на хумани вредности.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не