ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на патронот Ацо Шопов одбележана од драмската секција.

Недела на патронот Ацо Шопов одбележана од драмската секција.

Драмската секција на тема,,Бидете упорни и секоја цел кон подобро утре ќе ви стане навика”- учениците од 4 одд и наставничката Дијана Серафимовска.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не