ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на нашиот патрон,,Ацо Шопов”

ПЕШАЧИМЕ И СПОРТУВАМЕ
И ВО ПАНДЕМИЈА ДРУГАРУВАМЕ.
ГИ ПОЧИТУВАМЕ МЕРКИТЕ СИТЕ
БРЗО И ЛЕСНО ДА НИ ПОМИНАТ ДНИТЕ.
🙂 ЧЕСТИТ ПАТРОН 🙂
одговорен наставник:Лиле Рабреновиќ

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не