ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на борба против зависности

Денес 22.11.2019 година се одржа едукација по повод”Недела на борба против зависности”. Одржано предавање од волонтерите на Црвен крст и одговорниот наставник Кате Јефтимоска ,наменето за учениците од 9 одделение.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не