ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

На час во Iб одделение со наставничката Марија Ангелова.Браво дечиња!

9 октомври 2020 година

На час во Iб одделение со наставничката Марија Ангелова.Браво дечиња!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не