ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

На обука спроведена од Националната агенција за европски образовни програми и мобилност

Во периодот од 22 до 24 декември во хотел Фени, Кавадарци, претставници од нашето училиште присуствуваа на обука спроведена од Националната агенција за европски образовни програми и мобилност. Целта на обуката беше подобрување на капацитетите на училиштата при аплицирање за Еразмус+ проектите.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не