ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

МИО АКТИВНОСТИ

27.03.2019 година:Од денешните МИО активности на учениците од нашето училиште и училиштето од с.Љуботен.Уште еден проект реализиран.Ги разубавуваме училишните дворови,а бабините игри посебно место на плочникот.Дружбата е незаборавна и корисна.Фотографиите се од ООУ„Ацо Шопов“ а дел има и од активностите во училиштето Лиман Каба.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не