ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Математичарите од Iг одделение со наставничката Анета Андоновски од ООУ,,Ацо Шопов“.

2.11.2020 година

Математичарите од Iг одделение со наставничката Анета Андоновски од ООУ,,Ацо Шопов“.

Браво!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не