ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Колку е часот? – прашањето по математика кое ги предизвика денес најмалите ученици од I-г одделение од ООУ “Ацо Шопов”.

29.03.2021 година

Но за среќа на помош во продолжениот престој ни дојде часовникот Цветко и ни помогна да одговориме на предизвикот.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не