ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Истражи ја креативноста

ИСТРАЖИ ЈА КРЕАТИВНОСТА! Ученичките Ива Аврамовска и Милена Спировска од 9б учествуваа на конкурсот “Од отпад, до уметничко дело!” организиран од Пакомак во соработка со Пивара Скопје и БиМилк.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не