ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Натпревар по иновации

 

Од вкупно 410 валидни тестови по иновации нашатата ученичка Марија Данчевска го освои петтото место на ниво на Република,Браво за постигнатиот успех.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не