ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ЗДРАВА ХРАНА ЗА ДЕТСТВО БЕЗ МАНА

ЗДРАВА ХРАНА ЗА ДЕТСТВО БЕЗ МАНАОдбележување на 16 Октомври – Денот на здравата храна, со учениците од 2б одделение.Одбележување на 16 Октомври – Денот на здравата храна, со учениците од 2б одделение .

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
ноември 2021
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Следете не