ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Драги ученици и родители ,учебната 2021-2022 година ,започнува на 1 септември.

Драги ученици и родители ,учебната 2021-2022 година ,започнува на 1 септември.

Прием на првачиња во 9:00 часот.

Одделенска настава започнува во 7:30 часот.

Предметна настава започнува во 13:30 часот.

Среќен почеток!

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не