ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учениците од предметна настава го одбележија ,,Денот на екологијата” со расчистување на училишниот двор ,окопување и поткастрување на растенијата со што придонесуваат за развивање на еколошката свест и здрава и поубава животна средина.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не