ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Ден без автомобили

Учениците од ООУ,,Ацо Шопов“ преку пораките од цртежите ве замолуваат да ги оставите автомобилите и да ги замените со велосипед

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не