ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ДЕНОТ НА ШЕГАТА

Денес е први април денот на шегата и смеата.Во нашето училиште учениците го разубавија училиштето со своите маски.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не