ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Да ги заштитиме децата во собраќајот

Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот на патиштата во соработка со МВР и IUTECREDIT реализираше сообраќајно едукативно предавање за децата од второ и трето одделение во нашето училиште под мотото„ Да ги заштитиме децата во собраќајот”.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Следете не